Uniwersalny skrypt katalogu firm

[Sprzedam] Elektronika > Internet > Skrypty i strony www

Uniwersalny skrypt katalogu firm
Uniwersalny skrypt katalogu firm Uniwersalny skrypt katalogu firm Uniwersalny skrypt katalogu firm Uniwersalny skrypt katalogu firm Uniwersalny skrypt katalogu firm Uniwersalny skrypt katalogu firm Uniwersalny skrypt katalogu firm

Opublikowano: 12-08-2019 | Wygaśnie: 10-12-2019

Wyświetleń: 143 (unikalne: 100)

Cena: 369,00 zł

Dodane przez: kamil
Region: Mazowieckie Warszawa
Telefon: pokaż numer telefonu...

Dzięki skryptowi Empresa2 stworzysz swoją stronę internetową z katalogiem firm.
Skrypt zawiera wbudowaną zaawansowaną wyszukiwarkę oraz dużą ilość opcji przydatnych przy dodawaniu firm. Administrator strony ma do dyspozycji Panel Administracyjny, w którym może dokonywać zmian wielu opcji konfiguracyjnych. Strona posiada kilka wersji językowych, istnieje możliwość szybkiej zmiany języka.
Skrypt katalogu firm EMPRESA2 umożliwia stworzenie serwisu lokalnego, ogólnopolskiego lub międzynarodowego w zaledwie kilka minut! System bardzo dobrze nadaje się do prowadzenia małych jak i wielkich stron z listą firm i różnych korporacji lokalnych, ogólnopolskich czy międzynarodowych. Firmy są podzielone na kategorie oraz regiony.
Skrypt różni się od innych skryptów katalogów firm przyjaznym interfejsem oraz różnego rodzaju możliwościami zarabiania.
Możesz zarabiać w serwisie dzięki ustaleniu opłat za dodawanie czy też promowanie ogłoszeń. Ponadto, możesz skorzystać z dodatkowego sposobu na pasywny zarobek, czyli z dodania reklam na stronę – np. reklam z programów partnerskich, z Google AdSense lub prywatnych zleceń.
Skrypt jest dostosowany do obecnych standardów SEO, posiada również automatyczną integrację z systemami płatności Dotpay, PayPal oraz Przelewy24. 
Podstawową cechą systemu jest bezawaryjność i prostota obsługi – coś co jest praktycznie niezbędne w nowoczesnych serwisach katalogów firm – i to zarówno dla zwykłych użytkowników, jak i dla administratora serwisu. 
Skrypt katalogu firm Empresa2 jest napisany zgodnie z najnowszymi wymaganiami dotyczącymi optymalizacji i pozycjonowania strony www, dzięki temu korzystając z niego można znacznie łatwiej wybić się na lepszą pozycję w wyszukiwarkach internetowych np. w Google!
Zapraszam do zakupu na https://skrypty.sattel.pl/skrypty-stron-www/127-skrypt-katalogu-firm-empresa2.html
Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 5,00 zł / 14 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję