Skrypt z bazą noclegów

[Sprzedam] Elektronika > Internet > Skrypty i strony www

Skrypt z bazą noclegów
Skrypt z bazą noclegów Skrypt z bazą noclegów Skrypt z bazą noclegów Skrypt z bazą noclegów Skrypt z bazą noclegów Skrypt z bazą noclegów Skrypt z bazą noclegów Skrypt z bazą noclegów Skrypt z bazą noclegów

Opublikowano: 28-08-2019 | Wygaśnie: 25-09-2020

Wyświetleń: 218 (unikalne: 144)

Cena: 369,00 zł

Dodane przez: kamil
Region: Mazowieckie Warszawa
Telefon: pokaż numer telefonu...

Skrypt Festa2 umożliwia stworzenie strony internetowej z bazą noclegów (bazą miejsc noclegowych). Wyróżnia się wyjątkową intuicyjną obsługą z mocno rozbudowaną funkcjonalnością. Umożliwia stworzenie portalu lokalnego, ogólnopolskiego lub międzynarodowego. System idealnie nadaje się do prowadzenia małych jak i wielkich stron ze spisem miejsc noclegowych takich jak: hotele, hostele, agroturystyka, domy letniskowe, internaty, motele, noclegi pracownicze, domy wczasowe, domy do wynajęcia, wille, zajazdy, zamki itd.
Możesz zarabiać na portalu poprzez wprowadzenie opłat za dodanie albo promowanie ogłoszenia. Poza tym, możesz zarabiać poprzez wstawienie na stronie reklam z programów partnerskich, z Google AdSense lub innych zleceń.
Skrypt jest dostosowany do obecnych standardów SEO, posiada także automatyczną integrację z systemami płatności DotPay, PayPal oraz Przelewy24. Dzięki temu klient, który opłacił ogłoszenie otrzymuje je natychmiast, a Ty zarabiasz nawet wtedy kiedy śpisz!
Skrypt bazy noclegów Festa2 został napisany zgodnie z najnowszymi wymaganiami dotyczącymi optymalizacji i pozycjonowania strony www. Dzięki temu używając go jest znacznie łatwiej wybić się na wyższą pozycję w wyszukiwarkach internetowych jak np. Google.com
Portal jest wstępnie skonfigurowany – zawiera bazę lokalizacji, kategorii oraz regionów, uniwersalny regulamin i politykę prywatności. Z tym skryptem zaoszczędzisz swój cenny czas!
Zapraszam do zakupu na https://skrypty.sattel.pl/skrypty-stron-www/132-skrypt-bazy-noclegow-festa2.html
Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 5,00 zł / 14 dni
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję