Koordynator pracowników z językiem ukraińskim Координатор працівників з України

[Oferta pracy] Praca > HR

No photo

Opublikowano: 12-10-2020 | Wygaśnie: 11-11-2020

Wyświetleń: 10 (unikalne: 9)

Koordynator pracowników z językiem ukraińskim

Координатор працівників з України

Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków :

Prowadzenie selekcji i rekrutacji kandydatów z Ukrainy

Aktywne pozyskiwanie kandydatów na rynku pracy;

Tłumaczenie dokumentów z języka polskiego na język ukraiński;

Wsparcie przy administracyjnym procesie zatrudniania;

Budowanie pozytywnego wizerunku oraz dobrych relacji z Klientami;

Przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących powierzonych procesów

 Wymagania :

biegła znajomość j. ukraińskiego - polskiego- angielskiego;

prawo jazdy kat. B (warunek konieczny);

 komunikatywność;

 samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej;

umiejętność pracy w zespole; doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy :

Umowę o pracę;

Możliwość rozwoju zawodowego;

Dużą swobodę przy realizacji zadań;

Otwartą i przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: bachorz.m@okjob.com.pl

Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 5,00 zł / 14 dni