Porównywarka OC1.PL. Sposób na tanie OC / AC

Opublikowano: 27-01-2020

Wróć do spisu artykułów


Kupując ubezpieczenie OC / AC jednym z istotnych elementów na jaki zwracamy uwagę, poza zakresem ubezpieczenia, jest też jego cena. Jednak odwiedzanie stron towarzystw ubezpieczeniowych i dokonywanie na każdej z nich kalkulacji, to proces meczący i czasochłonny. I tutaj z pomocą przychodzą nam porównywarki ubezpieczeń OC.

Dzięki porównywarce wpisujemy potrzebne dane (zakres ubezpieczenia, wiek auta i pojemność jego silnika, od ilu lat mamy prawo jazdy etc.) tylko raz a system za nas przeszuka dostępne oferty dokona porównania oferty i wskaże tę najtańszą. Wtedy tylko od nas będzie zależało na którą z wyświetlonych ofert się zdecydujemy.

Jedną z czołowych porównywarek ubezpieczeń OC / AC jest OC1.PL. Dzięki niej w dosłownie kilka minut przeszukasz do 76 ofert i zaoszczędzisz do 517 zł.

OC1.PL TO GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY

Nasi klienci wiedzą, że dzięki przeszukaniu nawet do 76 ofert OC/AC ubezpieczycieli działających na terenie Polski, mają możliwość nie tylko znalezienia najlepszej oferty dla siebie i kupienia jej online nawet w 5 minut ale też może dać im to oszczędność nawet do 517 złotych.

OC1.PL TO BEZPIECZNE ZAKUPY

Oferty prezentowane na naszym portalu pochodzą jedynie od sprawdzonych i renomowanych firm ubezpieczeniowych, które gwarantują bezpieczeństwo zakupów. OC1.PL to portal dodatkowo zabezpieczony certyfikatem zabezpieczeń SSL, co gwarantuje bezpieczeństwo Państwa danych osobowych i innych informacji przez Państwa wysyłanych. 

OC1.PL TO POLISA BEZ PROWIZJI I OPŁAT

Proces szukania najlepszej oferty OC/AC oraz jej zakup nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami czy prowizjami z naszej strony. Naszą zapłatą jest zadowolony klient.

OC1.PL TO TYSIĄCE SPRZEDANYCH POLIS

Codziennie setki klientów wylicza za naszym pośrednictwem najlepszej dla siebie oferty OC/AC. Co drugi decyduje się na jej zakup online. Jak wynika z naszych statystyk, 90% naszych klientów po roku wraca do nas, by ponownie wyszukać u nas dla siebie ubezpieczenie OC/AC. 

OC1.PL TO SPRAWNA OBSŁUGA KLIENTA

Nasz zespół to grupa ludzi pełna pasji, która na poważnie bierze Twoje oczekiwania odnośnie najlepszej oferty OC/AC i jest gotowa jak najszybciej zareagować na wiadomość od Ciebie.

(artykuł sponsorowany)Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję