- REKLAMA -
Jesteś tutaj: Strona główna Firmy i usługi Usługi Budowa i Remont firm remontowa, remonty domów, remonty mieszkań, pogotowie budowlane
 

firm remontowa, remonty domów, remonty mieszkań, pogotowie budowlane

Dodane 7 listopada 2019

Kompleksowe remonty to nasza specjalność – jesteśmy doświadczonym zespołem rzetelnych fachowców. Stolarz, glazurnik, elektryk, malarz, gazownik – nieważne którego z nich szukasz w Warszawie, w naszym zespole jest każdy z nich wraz z uprawnieniami. Zajmujemy się kompleksowymi remontami domów, placówek handlowych oraz mieszkań. Remonty pod klucz to także część naszych usług. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo przeprowadzanie adaptacji lokali, np. adaptacje salonów fryzjerskich, sklepów czy barów. Nie straszne nam również kompleksowe remonty strychów, poddaszy i piwnic. Dostosowujemy mieszkania na potrzeby klientów.

firm remontowa, remonty domów, remonty mieszkań, pogotowie budowlane
5 (100%) 1 głos[ów]Cena: Proszę o kontakt

Lokalizacja: Warszawa
Dodane przez:

- REKLAMA -

Witaj na portalu Ogłoszenia-Lokalne.eu, gdzie codziennie dodawane są nowe darmowe ogłoszenia lokalne. Znajdziesz u nas ogłoszenia z całej Polski ale też ogłoszenia regionalne i ogłoszenia z Twojego miasta. Ogłoszenia lokalne zgrupowane są we wszystkich istotnych kategoriach, takich jak motoryzacjanieruchomościfirmy i usługi czy oferty pracy. Zapraszamy do rejestracji i dodawania ogłoszeń.

Back to top
Close Offcanvas Sidebar