Monter instalacji wentylacji - Dąbrowa Górnicza.

Dąbrowa Górnicza, Śląskie, PL Darmowe

Autor ogłoszenia nie załączył żadnego zdjęcia
4 miesięcy temu 13 Wyświetleń ID #460

Opis

Firma CDMD Sp. z o.o. zatrudni Montera instalacji wentylacji w Dąbrowie Górniczej.

Zakres obowiązków:

Instalacja systemów i komponentów wentylacyjnych (przepustnice, klapy pożarowe, skrzynki rozprężne) w hali przemysłowej
Montaż kanałów prostokątnych i rur Spiro

Wymagania:

-doświadczenie na podobnym stanowisku
-uprawnienia mile widziane
-umiejętność czytania rysunków technicznych
-zdolności manualne
-gotowość i chęci do pracy

Oferujemy:

-stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (26 - 28 zł/h netto)
-pracę na pełny etat w przyjaznym i zaangażowanym zespole

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Szczegóły

Typ umowy Umowa o pracę
Wymiar pracy Pełny etat
Specjalne wymagania Brak
Kadra kierownicza
Praca zdalna
Rekrutacja online
Oceń ogłoszenie
Ocena 0 głosów

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze komentarza