Zatrudnię pracownika do pracy na hale produkującą kształtki styropianowe

Radomsko, Łódzkie, PL Proszę o kontakt

Autor ogłoszenia nie załączył żadnego zdjęcia
5 miesięcy temu 14 Wyświetleń ID #395

Opis

OD ZARAZ
Lokalizacja: Radomsko
Wynagrodzenie: 19,70 brutto / student 19,70 netto+ premia uznaniowa frekwencyjna w wysokości 300 zł brutto mc od pierwszego miesiąca zatrudnienia ( jeśli pracujesz zgodnie z grafikiem ) + dodatki za godziny nocne i prace w weekend.
Zakres obowiązków:
- nadzorowanie prawidłowości oznakowania wyrobów;
- odbieranie, pakowanie i przewożenie wyrobów;
- nadzór nad miejscem składowania palet, surowców (utrzymanie porządku, segregacja) oraz informowanie magazynu o konieczności ich zabrania;
- obsługa drukarki do etykiet zbiorczych;
- oznaczanie etykietami palet
Wymagania: Pełna dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku, (6-14, 14-22, 22-6) / nie ma możliwości wyboru zmian
Pełnoletność
Sprawność fizyczna
Po więcej informacji zapraszam w wiadomości prywatnej, bądź pod numerem telefonu 573 385 726 wysyłając SMS, Radomsko

Szczegóły

Typ umowy Umowa zlecenie
Wymiar pracy Pełny etat
Specjalne wymagania Brak
Kadra kierownicza
Praca zdalna
Rekrutacja online
Oceń ogłoszenie
Ocena 0 głosów

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze komentarza