DIANA - kochana sunia w typie owczarka szuka domu!

Bemowo, Mazowieckie, PL Proszę o kontakt

1 rok temu 25 Wyświetleń ID #20

Opis

Lata mijają, a ona wciąż nie ma swojego człowieka :(
Wiemy, że takich psów jak Diana są tysiące, ale może ona akurat wpadnie komuś w serce?
Marzy nam się, aby w końcu znalazła swoją przystań....
Diana ponad 2 lata temu została zabrana z gminnej przechowalni. Miała trafić do pseudo schroniska, mordowni, ale dzięki deklaracjom udało nam się ją wyciągnąć i uratować. Lata mijają, darczyńcy się wykruszyli, zainteresowanie losem Diany spadło do... zera... :( A ona z każdym dniem potrzebuje swojego domu coraz bardziej.
Diana to ok. 7-8 letnia sunia, mix owczarka niemieckiego. Jest psem przyjaźnie nastawionym do ludzi, lubi pieszczoty i chętnie o nie prosi. Jest spokojna i zrównoważona. Idealny pies dla średnio aktywnej rodziny. Dogaduje się też z większością psów. Jest wesoła, lubi wspólne spacery, ale nie jest wyczynowcem ;)
Najlepszy byłby dla niej dom z ogrodem, ale w bloku też się odnajdzie. Ładnie chodzi na smyczy. Nie niszczy, nie brudzi w domu. Diana jest wysterylizowana.
Do nowego domu Diana zostanie wydana odrobaczona, po szczepieniach i z czipem.
Obecnie przebywa w hotelu pod Krakowem.

Chcesz adoptować, zadzwoń: 601 925 696

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Oceń ogłoszenie
Ocena 1 głosów

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze komentarza